in

V srpnu příštího roku bude bitcoin na vrcholu 115 000 dolarů, říká generální ředitel společnosti Pantera Capital

Výkonný ředitel společnosti Pantera Capital Dan Morehead předpověděl 50% šanci, že cena bitcoinů ( BTC ) do srpna příštího roku dosáhne 115 000 dolarů.

Morehead v nedávném dopisu investorům řekl: „Pokud je nová nabídka bitcoinů snížena na polovinu (s polovinou 12. května), pokud jsou všechny ostatní stejné, cena by měla stoupnout.“

Podnikatel kryptoměny analyzoval meziroční výkon bitcoinů ve vztahu k financování zlata, ropy a soukromého kapitálu. Předpovídá, že BTC se bude nadále zvyšovat proti jiným třídám aktiv, po polovičním odpisování, protože fiat odpisuje stimulační balíčky.

Morehead poznamenal, že polovina historicky pohání býčí běh kvůli skutečnému nebo vnímanému nedostatku dodávek.

“Rally po půlnoci byly v průměru 446 dní – od poloviny k vrcholu toho býčího cyklu.” V tomto cyklu se trh skutečně snížil o 514 dní před polovinou. Pokud by se historie měla opakovat, bitcoin by dosáhl vrcholu v srpnu 2021, “vysvětlil a dal předpověď„ více než 50–50 šancí “.

“Druhé snížení na polovinu snížilo dodávku jen o jednu třetinu jako první.” Je velmi zajímavé, že to mělo přesně jednu třetinu cenového dopadu. “

Extrapolace tohoto vztahu do roku 2020, Morehead napsal:

Snížení nabídky je jen o 40% stejně velké jako v roce 2016. Pokud tento vztah trvá, znamenalo by to asi 40% tolik cenového impulsu – bitcoin by dosáhl vrcholu na 115 212 USD

Zakladatel společnosti Pantera Capital poznamenal, že stimul související s Covid-19 sníží hodnotu papírových peněz a zvýší cenu dalších aktiv s pevným množstvím, jako je zlato a BTC .

Morehead rovněž uvedl, že BTC překonalo zlato od 25. března, když investorům doručil další dopis, který shromáždil více než 32%. “Zlato bylo kolem 5 000 let, takže to neodejde přes noc.” Určitě však uplynulo datum prodeje, “řekl.

Byl méně laskavý s ropou jako třídou aktiv. Lidé museli zaplatit 20 dolarů za barel, aby si ho někdo sundal z rukou, když ceny klesaly.

Bitcoin se zrodil během předchozí recese a Morehead vidí jeho zralosti v období, které se objevuje, přičemž jeho roční růstová sazba 209% za 9 let byla zaznamenána při absenci dlouhodobé korelace s akciemi, dluhopisy, ropou a jinými třídami aktiv .

Zatímco předchozí recese byla ve tvaru „V“ a byl zaznamenán časný růst, Morehead věří, že recese vyvolaná koronou je „ve tvaru písmene L“, protože mnoho firem neodvolatelně odchází z podnikání, psychologické účinky pandemie jsou bezprecedentní a odvětví budou čekat na sebe, aby se obnovila funkčnost.

Morehead píše, že je „téměř nevyhnutelné, že to bude pro ceny kryptoměny velmi pozitivní“.

What do you think?

Written by tokenmagazin

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading…

0

Telegram nutí americké investory, aby si vybrali 72% refundaci a ukončili projekt Gram Token

Americká krize ve výrobě: nejrychlejší ekonomické zhoršení, jaké kdy bylo zaznamenáno, říká analytik