in

Populární manažer hedgeových fondů Paul Tudor Jones: „Bitcoin mi připomíná zlato v roce 1976“

Hedge manager fondu a investor Paul Tudor Jones ve čtvrtek projednal svůj názor na bitcoiny o krypto aktivech a řekl, že mu to připomíná roli zlata, která se odehrála v 70. letech. Jones také zveřejnil, že jeho fond Tudor BVI má také procento bitcoinových futures produktů, a věří, že kryptoměna je zajištění proti inflaci.

Bitcoin: Nejrychlejší kůň ve stáji

Tento týden v poznámce pro investory diskutoval známý manažer hedgeových fondů Paul Tudor Jones o bitcoinech. Jones podrobně popsal, že byl nedávno motivován k prozkoumání krypto aktiv poté, co byl svědkem účasti centrálních bank na masivní kvantitativní taktice uvolňování a snižování úrokových sazeb. Jones byl po celá desetiletí populárním správcem hedgeových fondů a vydělával miliardy dolarů, protože do dnešního dne má investor hodnotu přibližně 5,1 miliardy dolarů.

“Nejlepší strategií maximalizace zisku je vlastnit nejrychlejšího koně,” vysvětlil Jones, zakladatel a generální ředitel společnosti Tudor Investment Corp ve své poznámce pro investory. Správce zajišťovacího fondu dále přidal:

Pokud jsem nucen předpovídat, moje sázka je, že to bude bitcoin.

What do you think?

Written by tokenmagazin

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loading…

0

Nezaměstnaných v USA za měsíc přibylo ze 4 na 15 procent

Globální hlavní město covidu. Tak vypadá květnový New York – Sez