in

Nové výměny kryptoměn byly spuštěny v Indii

Indický průmysl přes kryptoměny rychle roste navzdory celonárodnímu zablokování a kronavírové krizi. V Indii jsou spuštěny dvě nové platformy pro obchodování s kryptoměnami, zatímco stávající kryptografické firmy hledají vysvětlení od centrální banky, Reserve Bank of India (RBI).

V Indii byly spuštěny nové platformy pro obchodování s kryptoměnami

Krypto sektor v Indii vykazuje výrazný růst. Několik kryptoměnových burz vykazuje 10x nárůst objemu obchodování a podstatný nárůst nových uživatelů. Navzdory globální pandemii koronavirů a celonárodnímu zablokování se v Indii zavádějí nové platformy pro obchodování s kryptoměnami.

Globální agregátor pro výměnu kryptoměn Coinswitch spouští 1. června aplikaci pro kryptoměry pro indické uživatele. Coinswitch oznamuje předběžnou registraci Coinswitch Kuber, vysvětlil ve středu:

Coinswitch Kuber zajistí nejlepší sazby agregací likvidity na všech indických burzách a podpoří více než 100 měn pro indické uživatele, aby snadno nakupovali a prodávali pomocí indických rupií (INR).

Coinswitch agreguje likviditu řady kryptoměn v Indii, aby svým uživatelům poskytoval nejlepší sazby pro kryptoměny. Mezi burzy patří Binance, Huobi, Kucoin a Hitbtc. Pro přístup k této společné likviditě uživatelé jednoduše zadají částku INR a kryptoměnu, kterou chtějí koupit, a služba poskytne seznam nabídek na různých burzách, které „se automaticky obnovují každých 30 sekund“.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

What do you think?

Written by tokenmagazin

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loading…

0

Rozvážková služba Uber Eats v Česku končí. Nepomohl ani velký zá

Průmyslová výroba v Česku v březnu klesla nejvíc od července 2009