Zatímco se zdá, že projekt Libra na Facebooku stagnoval poté, co čelil mezinárodnímu tlaku ze strany regulačních orgánů, konkurenční blockchainová platforma Celo získává na síle.

Klaytn, veřejná platforma blockchainu vyvinutá společností Ground X, přidružená společnost hlavní korejské internetové společnosti Kakao, se 8. května připojila k Celo’s Alliance for Prosperity.

Celo, distribuovaná technologie knihy nebo decentralizovaná aplikační a stabilní platforma založená na DLT a prominentní soupeř s projektem Libra na Facebooku, nyní přilákala do své aliance téměř 80 firem – s tím, že Celo začátkem tohoto týdne oznámilo více než 20 nových členů.

Nejlepší korejská blockchainová platforma se připojuje k alianci Celo

Podle tiskové zprávy bude Klaytn zkoumat interoperabilitu mezi platformami Klaytn a Celo a integrovat podporu svého tokenu KLAY do ekosystému Celo.

Chuck Kimble, vedoucí Alliance pro prosperitu společnosti Celo, zdůraznil, že Klaytn bude tvořit první externí blockchain, který bude spolupracovat s Celo.

“Postavením mostu mezi Klaytn a Celo rozšíří Klaytn svůj vlastní ekosystém a usnadní lidem v Koreji a Asii posílat a ukládat s Celo,” řekl Kimble.

Sangmin Seo, vedoucí platformy skupiny X, prohlásil, že aliance „sdílí vzájemnou vizi s Klaytnem v tom, aby byla digitální aktiva přístupnější a užitečnější v našem každodenním životě.“

Celo získává na síle, zatímco Libra čelí regulačním výzvám.

Leave your vote

More

Comments

0 comments

Log In

Or with username:

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.