Finská firma GSX Group říká, že jejich platforma pro tokeny cenných papírů je jednou z fází jejího globálního bezpečnostního tokenového ekosystému.

Globální burza cenných papírů, gibraltarská fintechová společnost, která zavádí řešení blockchainu, která řídí interoperabilitu mezi kryptoměnami a tradičními trhy, uvedla 7. května v Estonsku svoji platformu cenných papírů s tokeny cenných papírů Grid. Grid usnadňuje tokenizaci nových a stávajících dluhových cenných papírů a fondů.

Skupina Global Stock Exchange (GSX) také plánuje uvedení akcií na trh během druhé fáze svého zavedení. Tato platforma také umožňuje přizpůsobit inteligentní smlouvy na podporu každé digitální bezpečnosti. Cointelegraph hovořil s generálním ředitelem skupiny GSX Nickem Cowanem, aby zjistil více o platformě Grid a jeho předpovědích pro tokenizované trhy cenných papírů.

GSX uvádí na trh platformu pro tokenizaci aktivCowan popsal Grid jako „první krok v přístupu fázovaného vývoje, který začal v průběhu roku 2018,“ obsahující „místo pro vytváření a zavádění tokenizovaných digitálních cenných papírů. daboval ‘inteligentní cenné papíry.’GSX provozuje kanceláře a obchodní místa v Gibraltaru, Londýně, SIngapore a Hongkongu. Společnost předpokládá, že její tokenizovaný ekosystém cenných papírů se rozšíří a nabídne „pan-jurisdikční interoperabilitu“ s výměnami mezi koncovými body .”Toto je klíčová výhoda inteligentního systému cenných papírů skupiny GSX,” řekl Cowan. “Je to součástí vize kapitálových trhů, kde lze po vydání emise na GRID tokenizované digitální cenné papíry přijmout k obchodování na jednom z obchodovacích míst s tokenizovanými cennými papíry GSX – s výhradou příslušných regulačních povolení a kvalifikačních podmínek.”Nabídky založené na EU vytvořené pomocí Gridu mohou být uvedeny na seznamu na obchodním místě se sídlem GSX na Gibraltaru.

Dalších pět let bude pro přijetí DLT rozhodující

Cowan věří, že materiální přínosy, které tokenizované cenné papíry a technologie blockchain nabízejí kapitálovým trhům, povedou v příštích pěti letech k přijetí institucí .

Uvedl:

„Stejně jako u každé technologie je přijetí největší překážkou, kterou je třeba překonat, ale domníváme se, že výhody pro sektor kapitálových trhů jsou natolik významné, že všichni účastníci sektoru kapitálových trhů – emitenti, instituce, investoři, obchodníci s cennými papíry a členské firmy – začnou se blíže dívat, “

Gowan odhaduje, že bezpečnostní tokeny nabízejí zhruba 300 miliard dolarů ročních úspor nákladů a efektivity pro starší sektor cenných papírů. To je navíc k „kapitálu, který bude uvolněn zpět účastníkům trhu v předfinancovaném prostředí.“

Leave your vote

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

More

Comments

0 comments

Log In

Or with username:

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.