in

China Telecom: Blockchain má významné případy použití pro 5G

V nedávném rozhovoru předseda představenstva China Telecom uvedl, že blockchain má případy použití s ​​vysokým potenciálem pro zlepšení síťových služeb 5G.

Jiang Wei, předseda China Telecom Blockchain a Digital Economy Joint Laboratory, vysvětlil v rozhovoru zveřejněném na čínském zpravodajském portálu Cebnet, že technologie blockchainu má významné případy použití, které by mohly zlepšit mobilní síť 5G. 

Podle odhadů společnosti China Telecom v roce 2019 se očekává, že do konce roku 2020 budou mít čínské 5G služby do konce roku 2020 přibližně 170 milionů předplatitelů. účastníci sítě a zařízení.

Díky tomu je 5G plynulejší a pohodlnější

Wei uvedl, že Blockchain v 5G představí sociální kapitál v 5G krajině. Věří, že to pomůže průmyslovému davovému zdroji 5G infrastruktury. Také vzal na vědomí své přesvědčení, že blockchain pomůže realizovat sdílení 5G zdrojů a sledování využití.

China Telecom také experimentuje s blockchainem s cílem zlepšit mezinárodní roamingové služby. Blockchain považuje za způsob, jak eliminovat potřebu třetích stran. Pokud má pravdu, mohlo by to usnadnit a usnadnit související služby.

Při implementaci blockchainu / 5G zůstávají překážky

“Než jsme mohli vidět efektivní integraci blockchainu a 5G, existuje několik problémů, které je třeba řešit s blockchainovou technologií,” řekl Wei. “Z toho jsou aspekty legality a bezpečnosti inteligentních smluv velkým problémem.” Wei pokračoval:  

„Kromě toho z hlediska designu nelze inteligentní smlouvy opravovat ani upgradovat. Inteligentní smlouvy 5G proto musí formulovat standardizovaná řešení oprav a aktualizací chyb. “

Na druhé straně, škálovatelnost a interoperabilita jsou dvě překážky, které brání integraci těchto dvou technologií. Se správnou spoluprací a experimentováním globálních institutů Wei říká, že můžeme tyto dvě technologie stále integrovat – což vede k lepším komunikačním službám po celém světě.

V srpnu 2019 Cointelegraph informoval, že China Telecom zveřejnil bílou knihu vysvětlující jejich nápad pro 5G blockchain telefony.

What do you think?

Written by tokenmagazin

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loading…

0

Global Fintech Company uvádí na trh tokenizační platformu

Průzkum: Problémy vyjít s výplatou má více než polovina Čechů |